LV EN
Viesistabā ikviens stāstu draugs kopā ar citiem mājas iemītniekiem stāsta stāstus, spēlē spēles, pārrunā notikumus, iesaka apmeklēt kādu interesantu vietu vai izlasīt labu grāmatu.
Atsūti arī tu kādas spēles aprakstu vai iesaki apmeklēt citiem kādu izrādi, filmu vai koncertu. Īpaši mums interesē dažādu tautu dažādās spēles. Raksti mums! Mēs gaidām! Lasīt tālāk

Lai dzirdētu stāstu draugu stāstus vai iepazītos ar pašiem stāstu draugiem, kā arī, lai klausītos par dažādām ieražām un tradīcijām Baltijas un Kaukāza valstīs, stāstu mājā katru mēnesi notiek stāstu draugu vakari. Stāstu draugi kopā sanākšanai gatavojas savlaicīgi, tiek organizēti konkursi, meklētas dažādas interesantas lietas, uzdoti jautājumi un gaidītas atbildes.

Bet visinteresantākā ir viesu grāmata. Tajā var reģistrēties ikviens, kurš vēlas kļūt par stāstu draugu – par stāstu mājas ciemiņu, kurš savu stāstu grib pavēstīt citiem.
Ja Tev gribas kaut ko pajautāt mums vai arī pastāstīt par sevi – par to, kā Tu dzīvo, kas Tev patīk, ko tu dari kopā ar draugiem, kā Tev patīk Tava skola, un ko jaunu Tu esi uzzinājis, tad raksti mums, un arī mēs to uzzināsim. Varbūt gribi ieteikt kādu grāmatu izlasīt citiem? Bet varbūt gribi atsūtīt sava ceļojumu aprakstu un fotogrāfijas? Un, ja nu Tev telefonā aizķēries paša veidots video par kaut ko interesantu? Sūti to mums! Mūsu stāstu lāde gaidīt gaida dažādus jaunumus un ierosinājumus par to, ko gribētu lasīt tieši Tu!
Un tad mums te - lādē - ir visādi konkursi un konkursiņi! Par visu ko! Protams, ar balvām!
Seko līdzi aktuālajam sadaļā "ziņojumi"!!!


 
 
Teodors iesaka apmeklēt

  Laikā ap Jauno gadu ir pieņemts iet uz baletu „Riekstkodis”. Tas laikam ir tāpēc, ka šajā pasakā stāsts risinās Ziemassvētku laikā. Stāsts man ļoti patīk, jo ir aizraujošs, un tā varonis – Riekstkodis, aizstāvot meiteni, cīnās viens pats un uzvar, jo viņam nav bail. Es atceros, kā skatījos šo baletu pirmoreiz – tolaik man bija 4 gadi. Man arī nebija bail, jo es redzēju Riekstkoža drosmi un ticēju, ka ar viņu nekas ļauns nenotiks. Kad vienā brīdī pēkšņi izšāva lielgabals, es mierīgi uzprasīju tētim: „Bet kas tas bija?” Īpaši šajā baletā man patīk mūzika, kuras autors ir Pēteris Čaikovskis. Kad mēs savā skolā rīkojām ziemassvētku ballīti ar izrādi, es piedāvāju tur izmantot mūziku no „Riekstkoža”, ko mēs arī izdarījām un vecāki, kuri bija šīs izrādes skatītāji, bija sajūsmā.

Man patīk tādas filmas, kurās ir daudz mūzikas. Un ir divi mūzikli, kurus esmu skatījies neskaitāmas reizes un laiku pa laikam to atkārtoju, viens ir "Operas Spoks" (The Phantom of the Opera), kura autors ir Andrew Lloyd Webber un otrs - "Mūzikas Skaņas", kura autori ir Rodžers un Hammeršteins. Abos mūziklos ir aizraujoši stāsti, bet "Operas Spokā" ir daudz noslēpumu, kurus ir interesanti atklāt, ja uzmanīgi skaties un apdomā, bet no "Mūzikas Skaņām" var  daudz ko pamācīties par cilvēku pareizo uzvedību. Protams, melodijas no abiem mūzikliem es jau labi zinu, šad tad uzdziedu un pamazām jau uzspēlēju uz klavierēm.  Visiem iesaku šīs filmas noskatīties, vismaz 3 reizes katru! 

Man patīk pasākumi, ja tajos var pasportot, piemēram, sacensties skriešanā, pikošanā, peldēšanā, vai arī kopā paskraidīt pa mežu. Pēc tam ir forši sātīgi paēst un kurināt kamīnu, paspēlēt paslēpes. Tādā veidā mēs sagaidījām pagājušo Jauno gadu Kurzemē un es joprojām to labi atceros. Operas Spoks.JPG

Autors
Teodors 7 g.