LV EN
Viesistabā ikviens stāstu draugs kopā ar citiem mājas iemītniekiem stāsta stāstus, spēlē spēles, pārrunā notikumus, iesaka apmeklēt kādu interesantu vietu vai izlasīt labu grāmatu.
Atsūti arī tu kādas spēles aprakstu vai iesaki apmeklēt citiem kādu izrādi, filmu vai koncertu. Īpaši mums interesē dažādu tautu dažādās spēles. Raksti mums! Mēs gaidām! Lasīt tālāk

Lai dzirdētu stāstu draugu stāstus vai iepazītos ar pašiem stāstu draugiem, kā arī, lai klausītos par dažādām ieražām un tradīcijām Baltijas un Kaukāza valstīs, stāstu mājā katru mēnesi notiek stāstu draugu vakari. Stāstu draugi kopā sanākšanai gatavojas savlaicīgi, tiek organizēti konkursi, meklētas dažādas interesantas lietas, uzdoti jautājumi un gaidītas atbildes.

Bet visinteresantākā ir viesu grāmata. Tajā var reģistrēties ikviens, kurš vēlas kļūt par stāstu draugu – par stāstu mājas ciemiņu, kurš savu stāstu grib pavēstīt citiem.
Ja Tev gribas kaut ko pajautāt mums vai arī pastāstīt par sevi – par to, kā Tu dzīvo, kas Tev patīk, ko tu dari kopā ar draugiem, kā Tev patīk Tava skola, un ko jaunu Tu esi uzzinājis, tad raksti mums, un arī mēs to uzzināsim. Varbūt gribi ieteikt kādu grāmatu izlasīt citiem? Bet varbūt gribi atsūtīt sava ceļojumu aprakstu un fotogrāfijas? Un, ja nu Tev telefonā aizķēries paša veidots video par kaut ko interesantu? Sūti to mums! Mūsu stāstu lāde gaidīt gaida dažādus jaunumus un ierosinājumus par to, ko gribētu lasīt tieši Tu!
Un tad mums te - lādē - ir visādi konkursi un konkursiņi! Par visu ko! Protams, ar balvām!
Seko līdzi aktuālajam sadaļā "ziņojumi"!!!


 
 
Patrīcija iesaka apmeklēt

 Nesen apmeklēju teātra izrādi "Punktiņa un Antons". Patiesi sirsnīga izrāde. Punktiņu spēlēja Kristīne Nevarauska, bet Antonu - Lauris Dzelzītis. Manuprāt, viena no spilgtākajām personībām izrādē bija Ilzes Vazdikas attēlotā Resnā Berta. Izrāde ir par meiteni Punktiņu, kuras vecāki ir ļoti ietekmīgi un bagāti cilvēki, tiesa, viņi gandrīz katru vakaru nav mājās. Punktiņa ubago, jo viņas auklītes līgavainim vajag naudu. Ubagojot Punktiņa satiek Antonu, kas to dara apstākļu spiests, un viņi kļūst par labiem draugiem. Beigu beigās Punktiņu vecāki pieķer un auklīti notver policija. Jaunā auklīte tagad ir Antona māmiņa, un visi kopā dzīvo pie Punktiņas.  

      Decembra sākumā kopā ar mammu bijām Jaunajā Rīgas teātrī  uz lugas "Mani Mīl. Šekspīrs" mēģinājumu. Pirmo reizi apmeklēju kāda teātra mēģinājumu. Tas patiešām ir ļoti interesanti, visiem iesaku. Lugu lasīja Andris Keišs, Regīna Razuma, Gundars Āboliņš, kurs bija ieradies ar savu mazo meitiņu, kā arī citi Jaunā teātra aktieri. Režisore Māre Ķimele arī bija klāt un komentēja visu. Tā kā man ļoti patika pirmais mēģinājums, nākamajā sestdienā gāju atkal. Šoreiz bija pievienojusies aktrise Elita Kļaviņa un aktieris Kaspars Znotiņš.  

      Vēl apmeklēju Jaunā Rīgas teātra izrādi "Zilā Kalna Marta". Izrāde ir par dziednieci Martu, un ļoti dažādi cilvēki stāsta par savu dzīvesstāstu un par to, kā Marta viņiem palīdzējusi. Izrādē piedalījās Sandra Zvīgule, Vilis Daudziņš, Elita Kļaviņa un citi lieliski aktieri. Režisors Alvis Hermanis.

__________________________________  

Ja dosieties uz kino, tad... 

      Es pavisam noteikti iesaku noskatīties filmu 2012, filma ir par maiju paredzēto pasaules galu. Ar lieliskiem specefektiem un aktieriem. Vēl iesaku noskatīties filmu Ziemassvētku dziesma, ja pietrūkst Ziemassvētku noskaņas. Tas nekas, ja kalendārs rāda janvāri vai februāri. Šogad sniega pietiek, tāpēc Ziemassvētku noskaņas, iespējams, ieilgs. Patiesi sirsnīga filma ar lielisko Džimu Keriju.

      Lielu vilšanos man sagādāja filma Brīvdienu terapija, kam neredzēju nekādu jēgu.

Autors
Patrīcija 13 g.