LV EN
Viesistabā ikviens stāstu draugs kopā ar citiem mājas iemītniekiem stāsta stāstus, spēlē spēles, pārrunā notikumus, iesaka apmeklēt kādu interesantu vietu vai izlasīt labu grāmatu.
Atsūti arī tu kādas spēles aprakstu vai iesaki apmeklēt citiem kādu izrādi, filmu vai koncertu. Īpaši mums interesē dažādu tautu dažādās spēles. Raksti mums! Mēs gaidām! Lasīt tālāk

Lai dzirdētu stāstu draugu stāstus vai iepazītos ar pašiem stāstu draugiem, kā arī, lai klausītos par dažādām ieražām un tradīcijām Baltijas un Kaukāza valstīs, stāstu mājā katru mēnesi notiek stāstu draugu vakari. Stāstu draugi kopā sanākšanai gatavojas savlaicīgi, tiek organizēti konkursi, meklētas dažādas interesantas lietas, uzdoti jautājumi un gaidītas atbildes.

Bet visinteresantākā ir viesu grāmata. Tajā var reģistrēties ikviens, kurš vēlas kļūt par stāstu draugu – par stāstu mājas ciemiņu, kurš savu stāstu grib pavēstīt citiem.
Ja Tev gribas kaut ko pajautāt mums vai arī pastāstīt par sevi – par to, kā Tu dzīvo, kas Tev patīk, ko tu dari kopā ar draugiem, kā Tev patīk Tava skola, un ko jaunu Tu esi uzzinājis, tad raksti mums, un arī mēs to uzzināsim. Varbūt gribi ieteikt kādu grāmatu izlasīt citiem? Bet varbūt gribi atsūtīt sava ceļojumu aprakstu un fotogrāfijas? Un, ja nu Tev telefonā aizķēries paša veidots video par kaut ko interesantu? Sūti to mums! Mūsu stāstu lāde gaidīt gaida dažādus jaunumus un ierosinājumus par to, ko gribētu lasīt tieši Tu!
Un tad mums te - lādē - ir visādi konkursi un konkursiņi! Par visu ko! Protams, ar balvām!
Seko līdzi aktuālajam sadaļā "ziņojumi"!!!


 
 
Patrīcija apmēklēja izrādi

            Izrāde notika Jaunajā Rīgas teātrī, kas ir man mīļākais teātris. Man ļoti patīk šis teātris tā atmosfēras dēļ. Viss ir veclaicīgs, bet ļoti mājīgs un vienkāršs.

            Šoreiz mani pārsteidza skatuves iekārtojums - vairāk kā moderns. Spēlēja tikai četri aktieri - Gatis Gāga,Vilis Daudziņš, Elita Kļaviņa un Sandra Zvīgule. Zāle kā vienmēr bija pilna.

            Izrāde ir par divām ģimenēm, kuru dēli ir sakāvušies. Dēliem ir vienpadsmit gadu, un tas ir noticis centrālparkā. Kautiņā cietis ir zēns, kurš nav kāvies, bet ticis piekauts. Pie piekautā zēna vecākiem ierodas vecāki, kuru dēls ir piekāvis šo zēnu. No sākuma viņi runā tikai par dēliem, bet vakara gaitā pievēršas ģimenēm.

            Patiešām lieliska izrāde. Divu stundu garumā, ne reizi nebija vēlmes ieskatīties pulkstenī. Smējos līdz asarām. Pavisam noteikti iesaku apmeklēt šo izrādi, ja biļetes vēl nav izpirktas.

Autors
Patrīcija 13 g.