LV EN
Viesistabā ikviens stāstu draugs kopā ar citiem mājas iemītniekiem stāsta stāstus, spēlē spēles, pārrunā notikumus, iesaka apmeklēt kādu interesantu vietu vai izlasīt labu grāmatu.
Atsūti arī tu kādas spēles aprakstu vai iesaki apmeklēt citiem kādu izrādi, filmu vai koncertu. Īpaši mums interesē dažādu tautu dažādās spēles. Raksti mums! Mēs gaidām! Lasīt tālāk

Lai dzirdētu stāstu draugu stāstus vai iepazītos ar pašiem stāstu draugiem, kā arī, lai klausītos par dažādām ieražām un tradīcijām Baltijas un Kaukāza valstīs, stāstu mājā katru mēnesi notiek stāstu draugu vakari. Stāstu draugi kopā sanākšanai gatavojas savlaicīgi, tiek organizēti konkursi, meklētas dažādas interesantas lietas, uzdoti jautājumi un gaidītas atbildes.

Bet visinteresantākā ir viesu grāmata. Tajā var reģistrēties ikviens, kurš vēlas kļūt par stāstu draugu – par stāstu mājas ciemiņu, kurš savu stāstu grib pavēstīt citiem.
Ja Tev gribas kaut ko pajautāt mums vai arī pastāstīt par sevi – par to, kā Tu dzīvo, kas Tev patīk, ko tu dari kopā ar draugiem, kā Tev patīk Tava skola, un ko jaunu Tu esi uzzinājis, tad raksti mums, un arī mēs to uzzināsim. Varbūt gribi ieteikt kādu grāmatu izlasīt citiem? Bet varbūt gribi atsūtīt sava ceļojumu aprakstu un fotogrāfijas? Un, ja nu Tev telefonā aizķēries paša veidots video par kaut ko interesantu? Sūti to mums! Mūsu stāstu lāde gaidīt gaida dažādus jaunumus un ierosinājumus par to, ko gribētu lasīt tieši Tu!
Un tad mums te - lādē - ir visādi konkursi un konkursiņi! Par visu ko! Protams, ar balvām!
Seko līdzi aktuālajam sadaļā "ziņojumi"!!!


 
 
Teātris

Es biju leļļu teātrī uz izrādi Nāc pie puikām. Man izrāde ļoti patika. Tā māca, kā atrast īstus draugus, draudzēties un nedarīt sliktas lietas. Dailes teātrī biju uz izrādi Punktiņa un Antons. Stāsts bija par mazu meiteni, kas ar savu auklīti pa vakariem gāja ubagot. Izrāde māca, ka vajag strādāt un nevajag ubagot.

Uz kino es eju reizi mēnesī. Pēdējo reizi es redzēju filmu Mākoņains laiks, gaidāms kotlešu lietus. Bija ļoti jautri. Ja kādam gribas izklaidēties, iesaku noskatīties šo filmu.

Man patīk skatīties TV. Mājās man ir Gruzijas TV kanāli. Sestdienu un svētdienu vakaros kopā ar vecākiem, skatos Gruzijas TV seriālu Šua qalaqši (Pilsētas vidū). Tas seriāls mums ļoti patīk, var atpūsties un izklaidēties, visi var skatīties, nav vecuma ierobežojuma. Skatos arī bērnu raidījumus Ana-Bana. Tas ir bērnu dziesmu konkurss un tur piedalās arī emigrantu bērni. Pirms diviem gadiem es arī piedalījos šajā konkursā, bija ļoti interesanti. Nekad neaizmirsīšu tur pavadīto laiku. Iepazinos ar daudziem bērniem, daži vēl joprojām ir mani draugi.

Patīk arī skatīties multiplikācijas filmas. Loti patīk Princesa Sissy, Tas ir vēsturisks stāsts par Austrijas princesi. Iesaku noskatīties! :)

Autors
Annemarija 9 g.