LV EN
Viesistabā ikviens stāstu draugs kopā ar citiem mājas iemītniekiem stāsta stāstus, spēlē spēles, pārrunā notikumus, iesaka apmeklēt kādu interesantu vietu vai izlasīt labu grāmatu.
Atsūti arī tu kādas spēles aprakstu vai iesaki apmeklēt citiem kādu izrādi, filmu vai koncertu. Īpaši mums interesē dažādu tautu dažādās spēles. Raksti mums! Mēs gaidām! Lasīt tālāk

Lai dzirdētu stāstu draugu stāstus vai iepazītos ar pašiem stāstu draugiem, kā arī, lai klausītos par dažādām ieražām un tradīcijām Baltijas un Kaukāza valstīs, stāstu mājā katru mēnesi notiek stāstu draugu vakari. Stāstu draugi kopā sanākšanai gatavojas savlaicīgi, tiek organizēti konkursi, meklētas dažādas interesantas lietas, uzdoti jautājumi un gaidītas atbildes.

Bet visinteresantākā ir viesu grāmata. Tajā var reģistrēties ikviens, kurš vēlas kļūt par stāstu draugu – par stāstu mājas ciemiņu, kurš savu stāstu grib pavēstīt citiem.
Ja Tev gribas kaut ko pajautāt mums vai arī pastāstīt par sevi – par to, kā Tu dzīvo, kas Tev patīk, ko tu dari kopā ar draugiem, kā Tev patīk Tava skola, un ko jaunu Tu esi uzzinājis, tad raksti mums, un arī mēs to uzzināsim. Varbūt gribi ieteikt kādu grāmatu izlasīt citiem? Bet varbūt gribi atsūtīt sava ceļojumu aprakstu un fotogrāfijas? Un, ja nu Tev telefonā aizķēries paša veidots video par kaut ko interesantu? Sūti to mums! Mūsu stāstu lāde gaidīt gaida dažādus jaunumus un ierosinājumus par to, ko gribētu lasīt tieši Tu!
Un tad mums te - lādē - ir visādi konkursi un konkursiņi! Par visu ko! Protams, ar balvām!
Seko līdzi aktuālajam sadaļā "ziņojumi"!!!


 
 

Dārgie draugi!Kā jau iepriekš solīju, sakāmvārdu konkursa 10 uzvarētāju stāstus esam apkopojuši krāsainā stāstu grāmatā.

 

Ūdenī nelīdīsi, zivtiņu neapēdīsi.”

 

Tālā nākotnē skaistā mazpilsētiņā – Pilsētpilī savā greznajā pilī dzīvoja princese Lauma.

 

Ūdenī nelīdīsi, zivtiņu neapēdīsi

 

Kaut vai ir saule, lietus, migla vai pat sniegs, dzīves virpuļos domas stalti stāvēs pie sava ģimenes koka. Māte ir cilvēku ciešanu, mīlestības un mūžīgo atmiņu radītāja, tēvs – cilvēku lielo darbu izpalīdzētājs, bet vecāku robeža ir saikne ar ārējo pasauli. Cilvēka daba rodas tieši ar šādiem faktoriem.

 

Laipna valoda vairo draugus.

 

Reiz sensenos laikos dzīvoju divas māsas. Vienu sauca Melānija, bet otru Matilde. Melānija bija lepna un iedomīga, bet Matilde-mīļa un labsirdīga.

 

Ūdenī nelīdīsi, zivtiņu neapēdīsi

 

Mūsdienu pasaule ir kļuvusi saražģīta. It kā ir lieli sasniegumi tehnikas jomā, kas atvieglo cilvēku dzīvi un rada jaunus atklājumus zinātnē, tomēr daudzi cilvēki jūtas nedroši.

 

Izlietu ūdeni nesasmelsi.

 

Reiz dzīvoja rūķītis, kuru sauca par Micīti. Rūķītis vienmēr visu teica bez ilgas domāšanas.

 

Katrs ir gudrs, vērojot svešu karu’’

 

Katru dienu es sastopos ar grūtībām, analizējot visdažādākās situācijas, pieņemot lēmumus un veicot darbības. Dažreiz tas ir viegli, bet reizēm vēlos, lai kāds cits pateiktu, kas jādara, tomēr zinu, ka viss atkarīgs no manis paša.

 

Reiz sensenos laikos, kad uz pasaules dzīvoja rūķīši, kādā pasaules nostūrī atradās divi ciemi – Zemeņu ciems un Šokolādes ciems.

 

Kas tēvu neklausa, tas nelaimi piedzīvo

 

Kāda nomaļa meža malā dzīvoja tēvs ar diviem dēliem. Māte pirms dažiem gadiem bija mirusi no ļaunas slimības.

 

Divi cietie akmeņi labus miltus nesamals

 

Ziemeļnieki ir kā dzimto krastu akmeņi. Cieti un stingri, spītējot aukstajiem vējiem, taču zem klinšu biezās ādas ar klusinātu varenību mutuļo kaislīgas dvēseles – kalnu avoti, kas apslēpti visiem, izņemot pašus tuvākos.