LV EN
Viesistabā ikviens stāstu draugs kopā ar citiem mājas iemītniekiem stāsta stāstus, spēlē spēles, pārrunā notikumus, iesaka apmeklēt kādu interesantu vietu vai izlasīt labu grāmatu.
Atsūti arī tu kādas spēles aprakstu vai iesaki apmeklēt citiem kādu izrādi, filmu vai koncertu. Īpaši mums interesē dažādu tautu dažādās spēles. Raksti mums! Mēs gaidām! Lasīt tālāk

Lai dzirdētu stāstu draugu stāstus vai iepazītos ar pašiem stāstu draugiem, kā arī, lai klausītos par dažādām ieražām un tradīcijām Baltijas un Kaukāza valstīs, stāstu mājā katru mēnesi notiek stāstu draugu vakari. Stāstu draugi kopā sanākšanai gatavojas savlaicīgi, tiek organizēti konkursi, meklētas dažādas interesantas lietas, uzdoti jautājumi un gaidītas atbildes.

Bet visinteresantākā ir viesu grāmata. Tajā var reģistrēties ikviens, kurš vēlas kļūt par stāstu draugu – par stāstu mājas ciemiņu, kurš savu stāstu grib pavēstīt citiem.
Ja Tev gribas kaut ko pajautāt mums vai arī pastāstīt par sevi – par to, kā Tu dzīvo, kas Tev patīk, ko tu dari kopā ar draugiem, kā Tev patīk Tava skola, un ko jaunu Tu esi uzzinājis, tad raksti mums, un arī mēs to uzzināsim. Varbūt gribi ieteikt kādu grāmatu izlasīt citiem? Bet varbūt gribi atsūtīt sava ceļojumu aprakstu un fotogrāfijas? Un, ja nu Tev telefonā aizķēries paša veidots video par kaut ko interesantu? Sūti to mums! Mūsu stāstu lāde gaidīt gaida dažādus jaunumus un ierosinājumus par to, ko gribētu lasīt tieši Tu!
Un tad mums te - lādē - ir visādi konkursi un konkursiņi! Par visu ko! Protams, ar balvām!
Seko līdzi aktuālajam sadaļā "ziņojumi"!!!


 
 
2. konkurss
  • Ja  vēlies, nāc ciemos -  iesūti informāciju, kura, Tavuprāt, lieliski  papildinātu mājas iemītnieku stāstus par Baltijas un Kaukāza valstīm, ceļojumiem, nacionālajiem ēdieniem, tautastērpiem. Tavs stāsts var būt kā raksts, fotogrāfija, fotostāsts, zīmējums, kolāža vai klips. Ja Tavs stāsts būs lielisks, tas nonāks stāstu mājas istabās, bet Tevi mēs aicināsim uz stāstu draugu vakariem.  Šajos vakaros varēsi iepazīties ar mājas iemītniekiem – stāstu draugiem, un notiks interesantāko darbu godalgošana. 

Raksti mums, un sūti savus darbiņu uz e-pastu info@stastulaiks.lv, norādot gan kodu (rēģistrējoties viesu grāmatā) gan istabas nosaukumu, kurā, tavuprāt, vēlies informāciju papildināt. Lai labāk saprastu, kas katrā istabā atrodams, izlasi Stāsu nieka pārdomas par šo telpu.