LV EN
O! Te smaržo! Virtuve ir visbrīnišķīgākā vieta pasaulē. Te iegriežas ikviens stāstu draugs, jo viņi visi ir īsti gardēži un kārumnieki.
Varbūt zini kādu brīnišķīgu recepti? Un varbūt arī proti kaut ko garšīgu pagatavot? Un varbūt kāda ceļojumā kaut kur pasaulē esi ēdis kaut ko tādu, kas sapņos nav rādījies? Raksti mums! Sūti fotogrāfijas un klipus! Arī Stāstumājas iedzīvotāji grib uzzināt kaut ko aizraujošu un garšīgu! Sūti mums - mēs gaidām! Lasīt tālāk
 
 
Ispira brokastis

Draugi! Es vēlos jums piedāvāt recepti garšīgām brokastīm – olu kultenim ar tomātiem. Šīs brokastis ir pavisam viegli pagatavojamas. Ņemiet pannu un lieciet uz tās tējkaroti sviesta. Pirms jūs izkausējiet sviestu, jums jāsagatavo cepšanai 1 ļoti liels tomāts (vai 2 mazāki). Vispirms noņemiet tomātam miziņu. a tas ir grūti izdarāms, pajautājiet mammai, lai palīdz, jo es tā vienmēr daru. Sagrieziet tomātu šaurās, garenās strēmelītēs un cepiet uz pannas neilgu laiku. Kad tomāts ir gatavs, pielieciet klāt 2 olas. Pēc tam pievienojiet sāli un piparus pēc garšas. Pēc minūtes brokastis būs gatavas! Ja jūs patiesi vēlaties sajust šī ēdiena garšu, neēdiet to ar baltmaizi, labāk izvēlieties lavašu vai arābu plācenīšus, kurus Rīgā var iegādāties.

Labu apetīti!

Autors
Ispirs 10 g.