LV EN
O! Te smaržo! Virtuve ir visbrīnišķīgākā vieta pasaulē. Te iegriežas ikviens stāstu draugs, jo viņi visi ir īsti gardēži un kārumnieki.
Varbūt zini kādu brīnišķīgu recepti? Un varbūt arī proti kaut ko garšīgu pagatavot? Un varbūt kāda ceļojumā kaut kur pasaulē esi ēdis kaut ko tādu, kas sapņos nav rādījies? Raksti mums! Sūti fotogrāfijas un klipus! Arī Stāstumājas iedzīvotāji grib uzzināt kaut ko aizraujošu un garšīgu! Sūti mums - mēs gaidām! Lasīt tālāk
 
 
Līvai garšo šokolāde

Kā jau daudzi, arī es esmu liela kārumniece. Bet nav tā, ka ar vienalga ko varu remdēt savu vēlmi pēc kaut kā garda. Pavisam nesen atskārtu, ka vieni no maniem iecienītākajiem saldumiem nav tikai latviešu našķi. Būtībā lietuviešu šokolādīti Nameda man ieteica mamma. Vienu dienu atveda to mājās, kad biju slima. Tā esot viņas bērnības šokolāde.Tā nu man tā dikti iegaršojās, un tagad es mammu kādreiz iepriecinu ar šo šokolādīti. Tā ir diezgan līdzīga garšīgajām latviešu konfektēm Serenāde. Šīs šokolādes konfektes arī ir ļoti iecienītas mūsu mājās. Mūsu pašu Laimas gatavotās. Īstenībā ar Laimas šokolādēm gan vairs nesanāk našķoties, jo esmu sapratusi, ka citas ir garšīgākas. Vēl viena šokolāde, kas man tiešām ļoti garšo, ir kaimiņu igauņu gatavotā Kalev šokolāde. Cik esmu redzējusi, neesmu vienīgā, kas iecienījusi tieši šos kārumus. Kaimiņi var apzināties, ka mēs viņus atbalstām.

Autors
Līva 16 g.