LV EN
O! Te smaržo! Virtuve ir visbrīnišķīgākā vieta pasaulē. Te iegriežas ikviens stāstu draugs, jo viņi visi ir īsti gardēži un kārumnieki.
Varbūt zini kādu brīnišķīgu recepti? Un varbūt arī proti kaut ko garšīgu pagatavot? Un varbūt kāda ceļojumā kaut kur pasaulē esi ēdis kaut ko tādu, kas sapņos nav rādījies? Raksti mums! Sūti fotogrāfijas un klipus! Arī Stāstumājas iedzīvotāji grib uzzināt kaut ko aizraujošu un garšīgu! Sūti mums - mēs gaidām! Lasīt tālāk
 
 
Ispira našķi

Mans vismīļākais ēdiens ir pica. Protams, šis ēdiens nepieder armēņu, bet gan itāļu virtuvei. No armēņu nacionālajiem ēdieniem man vislabāk garšo dolma – līdzīga kāpostu tīteņiem, tikai maltā gaļa ietīta vīnogu lapās, kā arī horovacs. Protams, ne vienu, ne otru es pats vēl neprotu pagatavot. Pagaidām. Kad izaugšu, noteikti iemācīšos gatavot šašliku. Tas ir vīriešu arods. Armēnijā sievietes nekad negatavo šašliku, bet vīrieši – dolmu, ja vien viņi nav profesionāli pavāri. Bet es neplānoju kļūt par pavāru, tāpēc dolmu vienmēr gatavos mana mamma. Viņa to lieliski prot! Vispār viņai visi ēdieni iznāk garšīgi, bet dolma – jo īpaši. Mēli var norīt!

Protams, ka man garšo arī saldējums. Vai jūs esat redzējuši bērnu, kuram negaršotu saldējums? Rīgā ir garšīgs saldējums, īpaši šokolādes un zemeņu. Bet vislabāk man garšo Erevānas firmas saldējums "Tamara", katru gadu, esot Armēnijā, es to pieēdos, cik lien.

 

Autors
Ispirs 10 g.