LV EN
O! Te smaržo! Virtuve ir visbrīnišķīgākā vieta pasaulē. Te iegriežas ikviens stāstu draugs, jo viņi visi ir īsti gardēži un kārumnieki.
Varbūt zini kādu brīnišķīgu recepti? Un varbūt arī proti kaut ko garšīgu pagatavot? Un varbūt kāda ceļojumā kaut kur pasaulē esi ēdis kaut ko tādu, kas sapņos nav rādījies? Raksti mums! Sūti fotogrāfijas un klipus! Arī Stāstumājas iedzīvotāji grib uzzināt kaut ko aizraujošu un garšīgu! Sūti mums - mēs gaidām! Lasīt tālāk
 
 

Latvijā var iegādāties dažādus igauņu produktus, piemēram, Salvesti zupas, putras un mērces, kā arī Nõo desas, no saldumiem - Kalev šokolādes, konfektes vai Dr. Helusa jogurtus.  

 

 

Varbūt kādam ir vēlme sestdienas vakarā kopā ar ģimeni aizbraukt uz kādu restorānu/kafejnīcu/ēstuvi, kur var baudīt kārtīgus latviešu ēdienus? Parādīšu jums ceļu un – labu apetīti!

 

Latvijā ir nopērkami daži produkti, kurus izmanto Gruzijas nacionālo ēdienu gatavošanai, piemēram, valrieksti, Sulguni siers, kindza, no garšvielām - hmeli suneli un koriandrs. To visu var nopirkt tirgū un arī lielveikalos. Man garšo Sulguni siers un ēdieni, kas ir gatavoti no valriekstiem, piemēram, Sacivi (riekstu mērce ar vistas gaļu).

 

Šodien, manuprāt, viena no nozīmīgākajām lietām latviešiem ir pašu ražotās preces. Mēs paši nemaz vairs nezinām, kas ir mūsu ražots un kur to ražo, bet šajā krīzes laikā ļoti svarīgi ir iegādāties latviešu preces un atbalstīt savu tautu. Šeit varēsiet  vairāk uzzināt par Latvijā ražoto. Ja prece ir ražota Latvijā, tad nauda, kas tiek saņemta par to, arī paliek tepat Latvijā un to var ieguldīt atkal jaunā ražošanā.

 

Man nav tāda viena mīļākā ēdiena, jo to ir tik daudz, ka nezinu, vai dzīves laikā paspēšu visus nogaršot. Gandrīz katras tautas ēdienkartē ir kaut kas īpašs, tāpēc, kaut kur aizbraucot, mūsu ģimene cenšas nogaršot kaut ko jaunu.