LV EN
O! Te smaržo! Virtuve ir visbrīnišķīgākā vieta pasaulē. Te iegriežas ikviens stāstu draugs, jo viņi visi ir īsti gardēži un kārumnieki.
Varbūt zini kādu brīnišķīgu recepti? Un varbūt arī proti kaut ko garšīgu pagatavot? Un varbūt kāda ceļojumā kaut kur pasaulē esi ēdis kaut ko tādu, kas sapņos nav rādījies? Raksti mums! Sūti fotogrāfijas un klipus! Arī Stāstumājas iedzīvotāji grib uzzināt kaut ko aizraujošu un garšīgu! Sūti mums - mēs gaidām! Lasīt tālāk
 
 
Informācija par kafejnīcām

Varbūt kādam ir vēlme sestdienas vakarā kopā ar ģimeni aizbraukt uz kādu restorānu/kafejnīcu/ēstuvi, kur var baudīt kārtīgus latviešu ēdienus? Parādīšu jums ceļu un – labu apetīti!

  • LIDO atpūtas centrs – viena no lieliskākajām atpūtas un pusdienošanas vietām. Šeit ir iespējams nobaudīt gan nacionālos ēdienus, gan ēdienus, kas gatavoti pēc senām latviešu receptēm. Esmu bijusi un uzskatu, ka tur var ļoti garšīgi un labi paēst. Patīkami ir arī tas, ka, gaidot, kamēr citi ēd, vai arī pirms ēšanas, bērni var izklaidēties atrakcijās, bet pieaugušie var pastaigāties, jo vietas tur pietiek visiem. Lielajās dzirnavās ir iespējams arī rīkot banketus un rezervācijas.
    Adrese : Krasta iela 76, Rīga LV 1019, Latvija, Rīga, telefons : Informācija: +371 67504420, banketi, rezervācijas : +371 67700000, fakss: 67241168.
  • Igates pils "Dzirnavu krodziņš"
    Viena no, manuprāt, labākajām vietām, kur baudīt senlatviešu ēdienus. Miežu putra ar saceptu gaļu, cepti miežu plāceņi ar gaļu un skābu krējumu, pelēkie zirņi ar speķi, ceptas putraimu desas ar brūkleņu mērci, siļķe ar vārītiem kartupeļiem un krējumu.
    Kafejnīca ir īpaša ar to, ka izmanto turpat gatavotus miltus. Vēl šodien dzirnavas maļ graudus un tas ir redzams caur mazu lodziņu arī atpūtniekiem. Pie kafejnīcas ir jauks ezers, gar kuru var pastaigāties, šūpoles bērniem, ūdensdzirnavas... Nomaļa un mierīga vieta, kur pavadīt kādu brīvdienu.
    Adrese: Limbažu rajons, Vidrižu pag., LV- 4013, telefons : +371 64062432, +371 26515161, +371 29245500.
Autors
Līva 16 g.