LV EN
O! Te smaržo! Virtuve ir visbrīnišķīgākā vieta pasaulē. Te iegriežas ikviens stāstu draugs, jo viņi visi ir īsti gardēži un kārumnieki.
Varbūt zini kādu brīnišķīgu recepti? Un varbūt arī proti kaut ko garšīgu pagatavot? Un varbūt kāda ceļojumā kaut kur pasaulē esi ēdis kaut ko tādu, kas sapņos nav rādījies? Raksti mums! Sūti fotogrāfijas un klipus! Arī Stāstumājas iedzīvotāji grib uzzināt kaut ko aizraujošu un garšīgu! Sūti mums - mēs gaidām! Lasīt tālāk
 
 
Nacionālie produkti

Šodien, manuprāt, viena no nozīmīgākajām lietām latviešiem ir pašu ražotās preces. Mēs paši nemaz vairs nezinām, kas ir mūsu ražots un kur tp ražo, bet šajā krīzes laikā ļoti svarīgi ir iegādāties latviešu preces un atbalstīt savu tautu. Šeit varēsiet  vairāk uzzināt par Latvijā ražoto. Ja prece ir ražota Latvijā, tad nauda, kas tiek saņemta par to, arī paliek tepat Latvijā un to var ieguldīt atkal jaunā ražošanā.

Izrādās, ka Latvijā ir diezgan daudzas kompānijas, kas ražo pārtiku. Tās varbūt nav milzīgas rūpnīcas, bet vairāk gan mazas, privātas darbnīcas. Šoreiz pastāstīšu par vienu no daudzajām, kuras produkti man ļoti garšo. Šodien Daugavas produkti arvien vairāk parādās veikalos un kļūst pieprasītāki, tāpēc domāju, ka mums jāzina, ka tie ir mūsējie. Nākamreiz pastāstīšu par kādu citu ražotāju, par kuru uzskatu, ka būtu vērts zināt.

  • Daugava, dzīvi produkti.
    Šobrīd šī kompānija darbojas ļoti aktīvi un labvēlīgi mūsu tautai krīzes laikā. Viņu pārtika uzskatāma par ļoti veselīgu un 100% dabīgu. Kompānijas pārstāvis apgalvo, ka viņu filozofija ir ražot augstākās kvalitātes produktus, kas nesatur konservantus un kas ir veselīgi. Piena un maizes nami ir sastopami visā Latvijā. No piena tiek ražots piens, krējums, biezpiens, sviests utt. Tiek cepta arī Sērenes maize. Arī mūsu ģimene ikdienas uzturā lieto Sērenes maizi.  Manuprāt, viņu ražojums tiešām ir ļoti garšīgs.
Autors
Līva 16 g.