LV EN
O! Te smaržo! Virtuve ir visbrīnišķīgākā vieta pasaulē. Te iegriežas ikviens stāstu draugs, jo viņi visi ir īsti gardēži un kārumnieki.
Varbūt zini kādu brīnišķīgu recepti? Un varbūt arī proti kaut ko garšīgu pagatavot? Un varbūt kāda ceļojumā kaut kur pasaulē esi ēdis kaut ko tādu, kas sapņos nav rādījies? Raksti mums! Sūti fotogrāfijas un klipus! Arī Stāstumājas iedzīvotāji grib uzzināt kaut ko aizraujošu un garšīgu! Sūti mums - mēs gaidām! Lasīt tālāk
 
 
lindas našķi

Azebaidžānas nacionālais ēdiens ir plovs!
Visiem plovs ir pazīstams kā garšīgu rīsu un gaļas gabaliņu sajaukums kuri pēc garšas ir vienkārši brīnešķīgi!Azerbaidžāņu plovs ir līdzīgs tikai tur lielāku baudu un smaržu spēli piešķir lielais augu un dārzeņu pildijums!Jūs tikai iedomājaties rīsi kuri tā paši par sevi kūst mutē no viņu dievīgās garšas.Tad vēl viņiem pievienojas gaļas gabaliņi kuri padara rīsus vēl sulīgākus.Un tad vēl šim virtuozajam sapnim pievienojas auļi un dārzēņi tas ir kā parastai tortei pievieno īpāsu glazūru.Tas ir kā orģināls mākslasdarbs!Bet iedomājaties kāda tā ir garša!!!!Un iedomājaties ,ka Azerbaidžāni to var bauda katru dienu!

 

azerbaidzanu-edienkarte.jpg