LV EN
O! Te smaržo! Virtuve ir visbrīnišķīgākā vieta pasaulē. Te iegriežas ikviens stāstu draugs, jo viņi visi ir īsti gardēži un kārumnieki.
Varbūt zini kādu brīnišķīgu recepti? Un varbūt arī proti kaut ko garšīgu pagatavot? Un varbūt kāda ceļojumā kaut kur pasaulē esi ēdis kaut ko tādu, kas sapņos nav rādījies? Raksti mums! Sūti fotogrāfijas un klipus! Arī Stāstumājas iedzīvotāji grib uzzināt kaut ko aizraujošu un garšīgu! Sūti mums - mēs gaidām! Lasīt tālāk
 
 
Elīzas našķi

Mans mīļākais ēdiens viennozīmīgi ir pankūkas, bet ne jau kuras katras pankūkas, bet omītes ceptās. Cik vien sevi atceros, atceros arī omes pankūkas. Viņa tās cep plānas un kraukšķīgas, mēs tās ēdam ar medu vai ogu ievārījumu. Recepti ome aizguvusi no savas mammas, viņa, savukārt, no savējās. Tā ir gandrīz vai slepenā recepte un paaudžu mantojums. Pagaidām, lai kā man mamma censtos izcept tādas pankūkas kā omīte, viņai tas tik labi neizdodas.

Kaut ko līdzīgu esmu ēdusi Austrijā nelielā kalnu ciematiņā. Tur šādas plānās pankūkas tika pasniegtas ar kļavu sīrupu.

Omes pankūkās ir kaut kas maģisks – tāda kā bērnības garša, un, ēdot tās, vienmēr atceros visus jaukākos brīžus, kādus esmu piedzīvojusi.

Es labprāt uzrakstītu recepti, bet tāpat zinu, ka pankūkas sanāks pilnīgi savādākas. Un galu galā, gribēju jau tikai dalīties pārdomās par savu vismīļāko ēdienu.