LV EN
O! Te smaržo! Virtuve ir visbrīnišķīgākā vieta pasaulē. Te iegriežas ikviens stāstu draugs, jo viņi visi ir īsti gardēži un kārumnieki.
Varbūt zini kādu brīnišķīgu recepti? Un varbūt arī proti kaut ko garšīgu pagatavot? Un varbūt kāda ceļojumā kaut kur pasaulē esi ēdis kaut ko tādu, kas sapņos nav rādījies? Raksti mums! Sūti fotogrāfijas un klipus! Arī Stāstumājas iedzīvotāji grib uzzināt kaut ko aizraujošu un garšīgu! Sūti mums - mēs gaidām! Lasīt tālāk
 
 
Mūsu ģimenes našķis

Cilvēki ēd daudz. Daži ēd, lai dzīvotu, bet citi dzīvo, lai ēstu. Pie kuriem pieder mana ģimene, īsti nezinu, tomēr ir reizes, kad par to galīgi nedomājam, jo ir daži ēdieni, kuri vienkārši ir ģimenes kārumi un gardumi.

Viens no gardumiem mūsu ģimenē ir kartupeļu pankūkas. Manuprāt, tas ir latviešu virtuves ēdiens. Pirmo reizi tās pagaršoju, kad tās uzcepa mamma. Toreiz es pieēdu pilnu vēderu, jo tās patiešām bija garšīgas. Vislabāk man kartupeļu pankūkas garšo ar ievārījumu vai krējumu. Vēl šad tad es tās ēdu ar jogurtu. Mēs tās cepam bieži, un es esmu galvenais kartupeļu rīvētājs.

Pauls, 6. klase